Ekonomiczny – bezprzewodowy system alarmowy

SATEL - sswin: systemy sygnalizacji włamań i napadówO systemach alarmowych bezprzewodowych pisaliśmy już na łamach naszego serwisu, niemniej chciałbym dzisiaj bliżej przedstawić ciekawą propozycję firmy SATEL. Większość czytelników zapewne miało już kontakt z popularnym systemem bezprzewodowym MICRA.Właśnie w związku z jego dużą popularnością SATEL wprowadził do swojej oferty moduł VERSA-MCU.

Urządzenie zostało zaprojektowane jako moduł rozszerzeń do central z rodziny VERSA, który umożliwia wykorzystanie  jednokierunkowych czujek bezprzewodowych (systemu MICRA). Moduł należy podłączyć do centrali VERSA za pomocą magistrali komunikacyjnej.  Do modułu VERSA-MCU można podłączyć do 30 bezprzewodowych czujek i uniwersalnych pilotów zdalnego sterowania.

Kompatybilne urządzenia:

 • MPD-300 czujka ruchu
 • MMD-300 czujka kontaktronowa
 • MSD-300 czujka dymu
 • MFD-300 czujka zalania

Każde z ww. bezprzewodowych urządzeń jest wyposażone w diagnostykę baterii.

Jeden komentarz do “Ekonomiczny – bezprzewodowy system alarmowy

 • 21 marca 2013 o 17:47
  Bezpośredni odnośnik

  Systemy alarmowe Satel są niewątpliwie najbardziej popularnymi w śród instalacji SSWiN do zabezpieczenia domów, mieszkań oraz firm.
  Swoją popularność zawdzięczają nie tylko dzięki niezawodności ale także możliwości ich rozbudowy o czym świadczy np możliwość podłączenia modułu VERSA-MCU,

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *