Twój artykuł — współpraca

Podziel się z wszystkimi swoją wiedzą, uwagami, opiniami na temat systemów alarmowych oraz treści zawartych na stronie alarmowesystemy.pl

Jesteśmy profesjonalistami, miłośnikami i osobami związanymi z branżą elektronicznych systemów zabezpieczeń. Portal alarmowesystemy.pl służy do wyrażania opinii, szerzenia wiedzy i przedstawiania wszelkich nowości mających istotny wpływ na rozwój naszej branży. Strona ta nie służy do reklamowania kogokolwiek czy czegokolwiek i działa na zasadzie Non-Profit (Punkt 6). Szczegóły współpracy przedstawiamy poniżej.

Formy współpracy z serwisem alarmowesystemy.pl

1. Komentarz:

Do każdej wiadomości znajdującej się na naszej stronie możesz wyrazić swoją opinię. Wystarczy kliknąć zakładkę „skomentuj” znajdującą się pod każdą z wiadomości. Napisz co myślisz, podaj email (nie będzie publikowany ani wykorzystywany komercyjnie) moderator systemu po weryfikacji treści (Punkt 7) opublikuje opinie pod komentowaną wiadomością.

2. Artykuł:

Jeśli masz coś interesującego do przekazania napisz do nas, a jeśli uznamy to za interesujące i unikatowe artykuł zostanie opublikowany na naszej stronie.

  • Jeśli jesteś instalatorem:

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem (zareklamuj za darmo), pochwal ciekawą instalacją czy wyjątkowym zleceniem. Wszystko, co masz do powiedzenia może wpłynąć na decyzje przyszłych klientów czy podniesienie poziomu usług świadczonych przez innych.

  • Jeśli jesteś użytkownikiem systemu alarmowego:

Napisz o swoich doświadczeniach, bez znaczenia dobrych czy złych. Każda opinia znaleziona w sieci może pomóc wielu osobom podjąć słuszne decyzje, przekonać do wyboru jednego rozwiązania lub uniknąć przyszłych kłopotów.
Do artykułu dołącz: (zasady prywatności w punkcie 8)

  • adres email
  • imię i nazwisko – ze zgodą na publikację
  • Nick – jeśli nie wyrażasz zgodny na publikację imienia i nazwiska
  • adres strony www – jeśli posiadasz.

Całość wyślij mailem na adres: kontakt@alarmowesystemy.pl

3. Napisz artykuł i uzyskaj status Autora!

Napisz do nas (jak punkt 2.) Pisz ciekawie i merytorycznie, a po publikacji kilku postów uzyskaj status „samodzielnego autora”. Osobiście znamy wiele osób, które mają coś do powiedzenia, choć być może brakuje im czasu lub przede wszystkim „przestrzeni”, oferujemy ją i zachęcamy Was do współpracy. Do dzieła!
Całość wyślij mailem na adres: kontakt@alarmowesystemy.pl

4. Artykuł sponsorowany.

Zachęcamy dystrybutorów, importerów, producentów urządzeń do zamieszczania artykułów na temat oferowanych produktów. Mamy świadomość, że zawarte tam informacje mogą w sposób prosty i często rzetelny przedstawić oferowane przez was rozwiązania.

Artykuły zamieszczane w prasie fachowej, czy portalach branżowych w natłoku informacji nie docierają do klientów końcowych, do których są adresowane. Nasz portal dzięki dobremu pozycjonowaniu w internecie otwiera dla Was nowe możliwości. (Patrz Punkt 6).

Uwaga. Artykuł taki w tytule zawiera informacje: „Artykuł sponsorowany” oraz nazwę firmy publikującej. Zachęcamy także do publikacji imienia i nazwiska autora artykułu. Kontakt poprzez mail: kontakt@alarmowesystemy.pl

5. Reklama na naszej stronie.

Oferujemy możliwość umieszczenia reklam graficznych na naszej stronie lub dołączenia do grona „partnerów serwisu”. Dla firm z branży alarmowej i pokrewnych, których ewentualni klienci mogą odwiedzać naszą stronę. Formy reklamy i szczegóły można omówić po kontakcie na: kontakt@alarmowesystemy.pl (Patrz punkt 6).

6. Działalność Non-Profit.

Strona alarmowesystemy.pl jest portalem stworzonym w celu informacyjnym i edukacyjnym, jej celem nie jest przynoszenie żadnych dochodów. Wszelka współpraca (dotyczy, przed wszystkimi Punktów 4 i 5) opiera się na wymianie linków pomiędzy autorami a naszą stroną. Nie istnieją inne komercyjne formy współpracy, a treści, które są stronnicze lub nieprawdziwe nie będą publikowane. Nie czerpiemy żadnych korzyści materialnych z funkcjonowania powyższej strony.

7. Moderowanie treści – Administrator.

Wszelkie treści przesyłane do nas są sprawdzane pod kątem rzetelności i zachowania zasad dobrych obyczajów. Treści zawierające nieprawdę, kryptoreklamę lub skrajnie nieprzychylne (niepotwierdzone) opinie, nie będą publikowane. Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania przesłanych treści oraz czasu ich moderacji. Bez wiedzy autora i ich zgody przesłane treści nie będą zmieniane, czy przekazywane osobom / podmiotom trzecim. Przesłane treści mogą być wykorzystywane w innych portalach.

8. Prywatność.

Wszystkim autorom gwarantujemy, iż ich dane: adres email, dane osobowe (nieobowiązkowe) czy inne podane informacje nie będą wykorzystywane w sposób komercyjny ani nie zostaną przekazane osobom / podmiotom trzecim. Nie będą także wykorzystywane do żadnych działań związanych z mailingiem i innymi formami działań reklamowych.

9. Rzetelność i niezależność.

Portal alarmowesystemy.pl powstał wyłącznie z myślą o przekazywaniu i krzewieniu wiedzy dotyczącej elektronicznych systemów zabezpieczeń, na razie zawężonych do dziedziny systemów alarmowych. Na naszej stronie nie ma formy komunikacji czy pisania postów w formie forum publicznego. Chcemy uniknąć zaśmiecania strony przez treści niezwiązane z tematem, firmy wynajęte do tych celów, komputerowe roboty itp.

Idea naszego działania opiera się na haśle portalu: „z myślą o Twoim bezpieczeństwie”, którego my i nasi dotychczasowi autorzy staramy się przestrzegać.

Życzymy wszystkim, by czuli się i zawsze byli bezpieczni.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół alarmowesystemy.pl

Logo serwisu alarmowesystemy.pl