PTK 5507 LCD dotykowy manipulator DSC. W oczekiwaniu na polską premierę.

DSC Manipulator dotykowy PTK 5507Jako jedni z pierwszych prezentujemy Państwu zdjęcia zupełniej nowego manipulatora LCD dotykowego firmy DSC, PTK 5507. Już czekamy na jego polską premierę.

Nowa klawiatura dotykowa DSC PTK 5507 była prezentowana na stoisku firmy TYCO, właściciela marki DSC podczas targów branży security IFSEC odbywających się tego roku w Birmingham w Anglii. Klawiatura dotykowa, według dystrybutora tej marki ma pojawić się w sprzedaży na polskim rynku na początku przyszłego roku. Nie znane są nam dokładne parametry techniczne oraz sposób działania interfejsu. Wiadomo jedyniem, że zastosowany został panel LCD o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480.  Nie do końca wiadomo także czy manipulator będzie występował w polskiej ofercie pod tym samym symbolem handlowym. Pewnym jest, że klawiatura będzie w pełni programowalna, wygląd panelu będzie dostosowywany do potrzeb użytkownika i oprócz funkcji alarmowych będzie obsługiwał funkcję automatyki domowej (jeśli takie będą dostępne w ofercie DSC).
Nasze krótkie testy klawiatury (bardziej zabawa), pokazały że klawiatura działa w sposób bardzo płynny i świetnie reaguje na dotyk. Menu jest intuicyjne i bardzo ładne graficznie. Całość natomiast niezwykle estetyczna i wykonana ze świetnej jakości tworzywa. Zdjęcia na końcu postu.

Mamy nadzieję, że prezentowana klawiatura oddaje rzeczywisty wygląd i możliwości urządzenia, które będzie oferowane na naszym rynku.
Kolejna rzecz na którą liczymy to zachowanie umiaru przy określaniu ceny tego urządzenia w polskiej sieci dystrybucji.

 Zdjęcia manipulatora dotykowego PTK 5507 DSC:

PTK5507 DSC Dotykowy manipulator

PTK 5507 DSC Manipulator dotykowy

PTK 5507 DSC Klawiatura dotykowa

 

4 komentarze

 1. Produkt ten jest niewątpliwie najbardziej zaawansowanym technicznie rozwiązaniem na rynku systemów SSWiN.

  Możliwość personalizacji ekranu jak też intuicyjny interfejs sprawiają, że każdy użytkownik będzie mógł korzystać z urządzenia skonfigurowanego według własnych preferencji oraz potrzeb.

  Elegancki oraz nowoczesny design sprawiają, że nowy produkt firmy DSC nie będzie już kojarzony tylko z elementem systemu alarmowego.

  Możliwość personalizacji zmiany tła z możliwością wyświetlania zdjęć umożliwia dopasowanie wyglądu urządzenia do każdego pomieszczenia.

 2. Gratuluje, że ktoś o tym napisał i mam nadzieję że podejście jest obiektywne. Jako „doświadczony znawca” sprzętu DSC sam oczekuje tego debiutu. Pamietając już model PC-3000 i znając z doswiadczenia niezawodność tego sprzętu mam nadzieję, że ten długi czas oczekiwania będzie nagrodzony! (zarówno dla profesjonalistów „nas” jak i naszych szanownych Klientów)
  W kwesti komentarza „M24A”, ciekawi mnie skąd taka pozytywna opinia, z tego co wiem produkt jest dostąpny wyłacznie na rynku kanadyjskim (za dsc.com), mam nadzieję że masz rację!
  Niech AAT weźmie się czym prędzej do roboty!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *