PERFECTA SATEL znamy datę premiery nowej centrali alarmowej

PERFECTA SATEL to nowa centrala alarmowa, której premiera miała miejsce podczas zeszłorocznych targów SECUREX. Dużo na temat tej centrali już wiedzieliśmy, ale sporo też było domysłów, które powstały ze względu na brak konkretów na stronie producenta. Pisaliśmy już o niektórych szczegółach ujawnionych podczas targów, ale wciąż zagadką pozostawała data, kiedy urządzenia trafią do regularnej sprzedaży.

Z nieoficjalnych, ale pewnych źródeł wynika, iż rodzina central PERFECTA SATEL pojawi się w sieci dystrybutorskiej już 01.03.2017 r.

Kolejną informacją, która do nas dotarła to zupełnie nowy pomysł firmy SATEL na promowanie tej właśnie serii. Centrala będzie pokazywana w 28 miastach w trakcie przygotowanych spotkań pod nazwą „PERFECTA TOUR”, na które zaproszeni zostaną specjaliści z branży.

Na temat samych urządzeń już pisaliśmy. Zarys oferty oraz szczegóły techniczne wywołały także na naszej stronie dość spore zainteresowanie. Nowe produkty, których zadaniem będzie prawdopodobnie wyparcie popularnej, ale przestarzałej serii central CA nie mogło przejść bez echa. Wiele osób zadawało nam pytania, przede wszystkim o datę premiery i ceny na poszczególne elementy. Dziś już wiemy, kiedy ale oczywiście „za ile” jest tajemnicą, która wyjaśni się dopiero w marcu.

PERFECTA TOUR

SATEL przygotował specjalną formę promocji, objazd największych miast w Polsce pod hasłem PERFECTA TOUR! Wszyscy zainteresowani, którzy zdecydują się wziąć udział w przygotowywanych spotkań na pewno poznają odpowiedzi na wszystkie, a przynajmniej część tajemnic związanych z ofertą producenta.

SATEL Perfecta TOUR

PERFECTA TOUR trafi do 28 miast w Polsce. Odbywać się będzie od 13 do 24.02.2017r. Producent zaprezentuje budowę samej centrali, możliwości programowania i konfiguracji urządzeń. Spotkanie będzie dotyczyć pełnej gamy central alarmowych z serii PERFECTA czyli:

  • PERFECTA 16
  • PERFECTA 32
  • PERFECTA 16-WRL
  • PERFECTA 32-WRL

Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Będą także mogli otrzymać voucher na zakup centrali Perfecta w specjalnej cenie.

Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisania się na spotkania, znajdą Państwo na stronie producenta: support.satel.pl

Uczestników spotkań zachęcamy do podzielnia się informacjami oraz wrażeniami na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli przedstawić bardziej szczegółowe dane dotyczące samych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *