SECUREX 2024 Największe targi branżowe już niebawem

Miejsca: Poznań, Termin: 23 – 25 kwietnia 2024.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, obędzie się kolejna edycja największych i najbardziej znanych targów branży zabezpieczeń SECUREX Poland 2024.

Informacje nt. targów SECUREX

Targi Securex to niezmiennie od lat miejsce spotkań wszystkich osób związanych z systemami zabezpieczeń, a także możliwość sprawdzenia na żywo najnowszych rozwiązań i usług. Choć w ostatnich latach z różnych przyczyn imprezy targowe cieszą się nieco mniejszym zainteresowaniem, najnowsza edycja zapowiada się naprawdę ciekawie. Oprócz wielu zapowiadanych wystawców, spotkań i wydarzeń targowych odbywał się będzie I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych.

Kongres odbywający się pod hasłem „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk”, to spotkanie projektantów, przedstawicieli biznesu oraz administracji, którego uczestnicy spróbują określić wyzwania i przyszłość całej branży.

Strefa „walk of ideas”

W tym roku wartą uwagi przestrzenią będzie „walk of ideas” – specjalnie przygotowana strefa pokazowa zawierająca produkty z zakresu zabezpieczeń, które należą do kategorii: AI (sztuczna inteligencja), cloud computing (chmura danych), Internet of Things oraz cyberbezpieczeństwo.

Podsumowanie

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych skierowanych dla branży zabezpieczeń w Europie. Jego kolejna edycja odbędzie się w bloku targów biznesowych, wspólnie z Targami Energii Odnawianej greenPOWER, Targami Energetyki EXPOPOWER, Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Targami Branży Instalacyjnej INSTALACJE.

Zapraszamy Wszystkich i sami jesteśmy ciekawi, jak wypadnie najnowsza edycja.

Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału, postaramy się umieścić krótkie podsumowanie i fotorelację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *