Inteligentny Dom Warszawa Targi 2014 – Stadion Narodowy

W dniach 03.10.2014 – 05-10.2014 na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się kolejna, już trzecia edycja targów z branży automatyki domowej – „Dom Inteligentny”. Targi przyciągnęły wielu wystawców oraz zwiedzających, zainteresowanych nowymi technologiami i wciąż rozwijającą się branżą automatyki budynków.

Wybór miejsca organizacji targów, nowoczesny i przestronny Stadion Narodowy, to bezsprzecznie jeden z największych atutów tej imprezy. Połączenie nowoczesności obiektu z bardzo aktualną i także nowoczesną technologią prezentowanych systemów, dawało absolutną synergię i potęgowało dobre wrażenia u zwiedzających.

W tej scenerii, szczególnie dobrze wypadła część targów poświęcona technologii Audio Video czyli AV & HOME CINEMA SHOW. Strefa biznes i loże VIP Stadionu Narodowego to wymarzone miejsce do prezentacji nowinek technologicznych najlepszych firm z tej branży.

Impreza targowa nie ma jeszcze zbyt długiej historii i pod względem ilości wystawców czy zwiedzających raczej nie może być porównywana do największych wydarzeń wystawowych w Polsce, a tym bardziej w Europie czy świecie. Systemy automatyki domowej stają się modne, doskonalsze i każdego roku coraz bardziej powszechne. Po samych wystawcach i ich pozycji na rynku, widać chęć edukowania i przekonywania Klientów do własnych rozwiązań. Wydaje się zatem, że zarówno przed branżą jak i samymi targami widać świetlaną przyszłość.

Wśród wystawców swoją ofertę pokazało kilku światowych liderów branży elektrycznej i elektronicznej, związanych z systemami zarządzania budynkiem i automatyki domowej. Prezentowano głównie systemy oparte na magistrali KNX oraz wiele elementów współpracujących i integrujących instalacje budynkowe.

Pełna lista wystawców oraz dokładny opis targów na stronie organizatora.

Poniżej krótka fotorelacja z targów Dom Inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *